Audyt strony WordPress

Profesjonalny audyt strony WordPress, który zwiększy Twoją skuteczność w sieci

Bezpieczeństwo

Zweryfikujemy aktualność strony i pluginów

Szybkość

Sprawdzimy szybkość ładowania się Twojej strony

SEO

Zbadamy poprawność Twojej strony pod SEO

Co dokładnie sprawdzimy?

Strony z błędami 4XX, 5XX

Linki do stron z błędami lub stron, które nie istnieją mają duży wpływ na indeksowanie w Google. Wykryjemy problematyczne strony.

 

Szybkość ładowania strony

Na indeksowanie w Google ma również wpływ szybkość ładowania sie strony na telefonach i na komputerach. Czy wiesz jak szybko ładuje się Twoja strona? 

Certyfikat SSL

Sprawdzimy, czy Twoja strona ma aktualny certyfikat. Brak certyfikatu SSL obniża indeksowanie Twojej strony w wyszukiwarkach.

Title, Description i Metatag​

Każda strona ma swoją nazwę, opis i słowa kluczowe, które określają co dokładnie znajduje się na stronie. Brak tych informacji lub błędnie skonfigurowane mogą wpłynąć na błędne indeksowanie stron.

Nagłówki H1, H2, H3

Ilość nagłówków oraz informacje, które się w nich znajdują mają znaczący wpływ na indeksowanie stron pod odpowiednimi informacjami jakie określają dane strony. Sprawdzimy czy strona jest poprawnie skonfigurowana.

Linki zewnętrzne i wewnętrzne

Zwróć uwagę, aby na Twoich stronach znajdowały się odnośniki do zewnętrznych portali oraz do innych podstron. To również wpływa na jakość Twojej strony i indeksowanie.

Pliki sitemap.xml i robots.txt

Sprawdzimy, czy Twoja strona zawiera zawiera pliki sitemap.xml i robots.txt. Określają one gdzie roboty Google mogą wejść a gdzie nie. Nie chcemy, aby Google indeksował nieistotne strony.

Inne

Na indeksowanie w Google wpływa wiele elementów. Zweryfikujemy znacznie więcej elementów, które wpływają na wyszukiwanie Twojej strony w sieci.

CloudOS - Krzysztof Włodarek

Cześć, trochę za dużo technicznych zagadnień?

Najważniejsze jest to, że nie musisz się na nich znać. Podeślij nam adres Twojej strony, a my ją sprawdzimy i podeślemy Ci raport, ile elementów jest w niej do poprawy. 

Czekamy na Twój ruch!

Krzysztof

CEO, Cloudos.pl

KONTAKT

Czekamy na adres Twojej strony