KOPIA BEZPIECZEŃSTWA

NAKIVO Backup & Replication

NAKIVO Backup & Replication zabezpieczy całe systemy operacyjne maszyn wirtualnych utrzymywanych na systemach wirtualizacji VMware, ESXi oraz HyperV 

Bezpieczna kopia NAKIVO na urządzenia QNAP

Zainstaluj NAKIVO Backup & Replication na serwerze QNAP NAS, aby stworzyć wysokowydajne urządzenie do tworzenia kopii zapasowych, które zapewni niezawodną i wydajną ochronę krytycznych danych biznesowych.

QNAP

Łatwe odzyskiwanie po awarii

Oprogramowanie NAKIVO Bacup & Replication umieszczone na tym samym urządzeniu QNAP, na którym wykonywane są kopie bzpieczeństwa pozwala za pomocą kilku kliknięć odtworzyć maszyny wirtualne z systemów HyperV oraz VMware na inne hosty.

Ekonomiczne wykonywanie kopii

Kopie bezpieczeństwa przechowywane są na tym samym urządzeniu QNAP, na którym zainstalowane jest oprogramowanie NAKIVO wykonujące kopie. Takie rozwiązanie ogranicza koszt kupowania dodatkowego serwera do zarządzania kopiami. Oprogramowanie NAKIVO dodatkowo wykonuje kompresje i deduplikacje co oszczędza przestrzeń do kopii zapasowych.

Testuj NAKIVO Backup & Replication przez 12 miesięcy za darmo

Przetestuj rozwiązanie NAKIVO Backup & Replication przez rok za darmo na urządzeniu QNAP.

Funkcje NAKIVO

Kompresja i deduplikacja

NAKIVO Backup & Replication w celu zaoszczędzenia miejsca na kopie zapasowe wykonuj kompresje i deduplikacje wykonanych kopii. Kopia 10 identycznych systemów może zajmować o 90% mniej miejsca niż kopia wykonana bez kompresji i deduplikacji.

Kopia bezagentowa

NAKIVO Backup & Replication łączy się bezpośrednio z systemem wirtualizacji Hyper-V lub VMware i z jego poziomu wykonuje kopie bezpieczeństwa. Wykorzystuje mechanizmy wirtualizacji w celu wykonania bezpiecznej i szybkiej kopii.

Odzyskiwanie plików lub całych systemów

Przywracaj całe systemy operacyjne na nowym serwerze lub wybierz pliki do odzyskania z kopii bezpieczeńśtwa NAKIVO Backup & Replication.