NextCloud

Nowoczesny system wymiany plików dla Twojej firmy

CloudOS - Krzysztof Włodarek

Wdrożenia NextCloud

NextCloud to bardzo dobra alternatywa dla dużych chmurowych rozwiązań. System i dane w nim umieszczone mieszczą się na Twoich serwerach lub dedykowanym serwerze wirtualnym w chmurze. Masz pełną kontrolę nad tym gdzie są umieszczone pliki. Zajmujemy się wdrożeniami systemu NextCloud, kompleksową obsługą informatyczną systemu NextCloud oraz monitorowaniem i utrzymywaniem.

Krzysztof Włodarek

CEO, CloudOS.pl

NextCloud daje pracownikom dostęp do swoich plików, zdjęć i dokumentów za pomocą przeglądarki internetowej

Co daje system NextCloud

Sprawdź jakie są główne cechy nowoczesnego systemu wymiany plików NextCloud

Bezpieczeństwo

Szyfrowane połączenie HTTPS, zabezpieczenie przed próbami łamania hasła metodą słownikową, blokowanie dostępu przed znanymi serwerami atakującymi za pomocą CloudFlare

Szybkość

Imponująca szybkość wyszukiwania, przeglądania oraz synchronizacji plików

Wygoda

Dostęp za pomocą dowolnej przeglądarki za pomocą szyfrowanego połączenia HTTPS z dowolnego miejsca na świecie

Współdzielenie

Dziel się folderami i plikami z zespołem lub klientami. Udostępnione foldery możesz zabezpieczyć hasłem oraz ustawić datę wygaśnięcia udostępniania

Wyszukiwanie

Niezwykle proste i szybkie wyszukiwanie plików wśród wszystkich plików, nawet tych udostępnionych

Komentarze

Zostaw komentarz do pliku lub folderu dla innych przeglądających

Powiadamianie

Automatyczne wysyłanie powiadomień o nowych udostępnionych plikach oraz zmianach w plikach

Sprawdź gdzie wykorzystywany jest NextCloud

NextCloud w Biurach Rachunkowych

Biura rachunkowe

NectCloud to jedno z ważniejszych systemów do udostępniania plików. Klienci mają możliwość logowania się do systemu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Po zalogowaniu się mogą w prosty sposób przeglądać udostępnione pliki, pobrać je oraz przekazać nowe pliki do biura rachunkowego. NextCloud umożliwia synchronizowanie plików między systemem a komputerem klienta – pliki synchronizują się automatycznie. Biuro rachunkowe ma możliwość ustawienia daty wygaśnięcia udostępniania plików oraz zabezpieczenia dostępu do nich hasłem.

Fotografia & Fotobudka

Koniec z wysyłaniem zdjęć mailowo, udostępnianiem ich przez przestarzałe i skomplikowane FTP. NextCloud pozwoli Ci udostępnić galerię wybranym osobom po wpisaniu odpowiedniego hasła. Po zalogowaniu się klient ma możliwość przeglądania zdjęć bezpośrednio w systemie – jeszcze przed pobraniem. Przejrzysty panel nie sprawi kłopotu nawet laikowi.

System wymiany plików NextCloud w fotobudce i u fotografa
NextCloud w agencjach reklamowych

Agencje reklamowe

Udostępniaj projekty za pomocą NextCloud. Projektant może zapisywać projekty na swoim komputerze, które natychmiastowo zostaną zsynchronizowane z serwerem NextCloud. Klient zostanie powiadomiony mailowo o wprowadzonych zmianach, a po zalogowaniu się do systemu od razu mam możliwość przeglądania projektów.

Drukarnie

Masz klientów, którzy mają stałe zlecenia do druku? Za pomocą systemu NextCloud uprościsz kontakt z klientem oraz przekazywanie materiałów do druku. Wystarczy zalogować się, przenieść pliki do druku do specjalnego katalogu za pomocą Drag&Drop a drukarz otrzyma informacje o nowych materiałach

Drukarnie wykorzystują system wymiany plików NextCloud
NextCloud dla doradców finansowych

Doradztwo finansowe

Wyliczenia możesz również udostępniać za pomocą nowoczesnego systemu wymiany plików NextCloud. Twoi klienci mogą wprowadzić zmiany i również Ci je udostępnić. Sprawdź jakie to proste!

Biura projektowe

Realizujesz projekty dla swoich klientów? System NextCloud również zyskał fanów w tej kategorii. Za każdym razem, gdy wrzucisz gotowy projekt do systemu zostanie wysłane powiadomienie do klienta. To niezwykle proste i skuteczne oprogramowanie do prezentowania postępów w projektowaniu oraz przekazaniu gotowego projektu

Udostępniaj projekty w systemie NextCloud
Udostępniaj umowy ubezpieczeniowe bezpiecznie za pomocą NextCloud

Firmy ubezpieczeniowe

Prowadzisz małą agencję ubezpieczeniową? Zaskocz klientów dostępem do ich ubezpieczeń online. Udostępniaj wzory polis ubezpieczeniowych oraz ubezpieczenia za pomocą NextCloud. Przekaż adres do strony oraz specjalne hasło dostępowe, które wygaśnie po określonym czasie swoim klientom w celu bezpiecznego przekazania polisy.

Szkolnictwo

Uprość sposób udostępniania materiałów szkoleniowych za pomocą wydajnego systemu NextCloud. Każda klasa może mieć dostęp do swoich materiałów szkoleniowych. Rodzice nie będą mieli problemu z zalogowaniem się do systemu i pobraniem niezbędnych materiałów. Sprawdź jakie to proste.

Dzieł się materiałami w szkole i na studiach przez system NextCloud

Skontaktuj się z nami