KeePass zabezpieczy Twoje hasła

Przechowuj hasła w bezpiecznym miejscu. Nie musisz ich pamiętać, wystarczy, że zapamiętasz jedno hasło a resztę pozostaw managerowi haseł KeePass

100% bezpieczeństwo dla Twoich haseł

100%

Możliwości KeePass

Pamiętasz tylko jedno hasło

Wszystkie Twoje hasła są przechowywane w bezpieczny sposób w zaszyfrowanym pliku. Pliku nie można odblokować w inny sposób jak podanie hasła głównego. Poruszanie się po aplikacji jest tak samo proste jak poruszanie się po katalogach w Windowsie, w każdym momencie możesz skorzystać z wyszukiwarki wpisów.

Hasła, licencje i pliki w jednym zaszyfrowanym miejsu

KeePass ma możliwość nie tylko zabezpieczenia loginów i haseł, możemy w nim umieszczać wszystkie ważne informacje takie jak licencje czy ważne dla firmy pliki. Wszystko będzie zabezpieczone i dostęp do haseł, licencji oraz plików będzie dostępny po wpisaniu głównego hasła do bazy danych KeePass.

Automatyczne generowanie haseł

Wygeneruj hasło do aplikacji lub strony www za pomocą kilku kliknięć. Nie musisz pamiętać haseł do aplikacji czy stron, zrobi to za Ciebie KeePass.

Android, Windows, Linux

Do zaszyfrowanej bazy haseł masz dostęp z Windowsa, Linuksa czy telefonu lub tabletu z systemem Android.

Manager haseł dla Twojej firmy

Biura rachunkowe

Manager haseł dla biura rachunkowego w znaczący sposób poprawi bezpieczeństwo systemów do jakich logują się pracownicy.

Biura projektowe

Zabezpiecz hasła w biurze projektowym. Wspólne hasła dla grup osób lub członków zespołów. Użytkownicy mają również swój katalog z dedykowanymi hasłami.

Pleasant Password Server dla małych i dużych firm

Manager haseł Pleasant Password Server nadaje się zarówno dla małych jak i dużych firm. Zwiększ świadomość użytkowników, zabezpiecz hasła w odpowiedni sposób. Manager haseł potrafi wygenerować nowe skomplikowane hasła, których nie musisz pamiętać. Szybkie wyszukiwanie oraz możliwość automatycznego wpisania loginu i hasła na stronie znacznie przyśpieszy logowanie do systemów informatycznych.

Pleasant Password Manager to rozbudowany KeePass, czyli manager haseł dla Twojego zespołu z możliwością nadawania uprawnień i współdzielenia dostępu do haseł między pracownikami

CloudOS - Krzysztof Włodarek

Czy zabezpieczasz swoje hasła firmowe?

Ilość portali i aplikacji gdzie musimy się logować cały czas rośnie, a wraz z nim rośnie niebezpieczeństwo wycieku naszego hasła. Dla wygody korzystamy z jednego hasła – bo wygodniej. Wdrożenie zespołowego managera haseł, z możliwością nadawania uprawnień pozwoli zabezpieczyć Twoje hasła – nikt nie musi ich pamiętać. Hasła mogą być zmieniane i wpisywane w serwer haseł, a inni użytkownicy nawet nie zorientują się, że hasło zostało zmienione – automatycznie zaktualizuje się również u nich.

Wdrożenie firmowego serwera haseł zwiększy bezpieczeństwo i ułatwi korzystanie z haseł. Zachęcam to sprawdzenia i wdrożenia takiego systemu.

Kto korzysta z Pleasant Password Server?

Wykorzystywany przez setki firm na całym świecie