Wszystkie pliki w jednym miejscu
Przetrzumuj ważne dokumenty firmowe na bezpiecznym urządzeniu QNAP. Kopie migawkowe, synchronizacja z zewnętrznymi urządzeniami oraz z chmurą uchronią Cie przed utratą danych.
Kliknij tutaj
Prosty i niezawodny mechanizm kopii zapasowych
QNAP dysponuje bogatą bazą aplikacji do synchronizacji danych oraz wykonywania kopii zapasowych.
Kliknij tutaj
Wbudowane mechanizmy ochrony danych
QNAP umożliwia tworzenie migawek danych. Mechanizm działa w tle i pozwala na cofnięcie się do poprzednich wersji plików. Snap-y zabezpieczają Twoją firmę przed przypadkowym usunięciem plików lub atakami Ransomware
Kliknij tutaj
Previous slide
Next slide
CloudOS - Krzysztof Włodarek

Firmy zgłaszają się z prośbą o odzyskanie danych, bo nie mają kopii zapasowych plików oraz systemów. Z doświadczenia wiem, że wdrożenie odpowiedniego backupu zaoszczędzi czas, stres i pieniądze. Wdrożmy dla Ciebie odpowiednie mechanizmy wraz z monitorowaniem poprawnego wykonywania kopii bezpieczeństwa, bo wiemy jak ważne jest to dla Twojej firmy. 

Krzysztof Włodarek

CEO, cloudos.pl

Powiadomienia systemu QNAP

Centrum Powiadomień

System QNAP może powiadomić Cię o zdarzeniach, problemach lub o próbach nieprawidłowego logowania. Możliwości konfiguracji jest znacznie więcej. Z pewnością chcesz wiedzieć, że Twój dysk właśnie się uszkodził i wymaga wymiany, prawda?

QNAP - centrum powiadomień mailowych
Wirtualizacja QNAP

Wirtualne systemy na urządzeniu qnap

Wirtualizacja

Nowe urządzenia QNAP pozwalają uruchomić systemy wirtualne Windows i Linux. Pozwoli Ci to na uruchomienie dodatkowych usług i aplikacji działających w firmie bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj jednak, aby oddzielić urządzenia QNAP używane produkcyjnie i przeznaczone do przechowywania kopii bezpieczeńśtwa.

redundancja LACP

Redundancja połączenia

Urządzenia QNAP wyposażone w dwa porty sieciowe umożliwiają uzyskanie wysokiej dostępności dzięki zastosowaniu protokołu LACP. Takie połączenie zwiększy szybkość transferu plików do urządzenia oraz zapewni dostęp w przypadku awarii jednego z portów. Każdy chce, aby dostęp do plików był nieprzerwany i szybki.

Redundancja połączenia LAN w QNAP
Konfiguracja RAID w QNAP

zabezpieczenie danych RAID

System RAID

QNAP umożliwia konfiguracje RAID. Mamy kilka możliwości konfiguracji, najbardziej popularny to RAID1, na którym dane są zapisywane na dwóch dyskach jednocześnie, dzięki temu awaria jednego z dysków nie powoduje utraty danych, a urządzenie może być swobodnie dalej używane. Wyciągnij uszkodzony dysk i włóż nowy dysk, a urządzenie automatycznie zacznie kopiować dane na nowy dysk w celu zabezpieczenia ich.

redundancja LACP

Dostęp na wiele sposobów

Dostęp do plików za pomocą folderów udostępnionych SMB, NFS. Możliwość dostępu po FTP oraz za pomocą przeglądarki internetowej. Obsługuje również możliwość podłączenia zdalnego dysku po iSCSI. System pozwala na uruchomienie usługi NextCloud dającej możliwość udostępniania dokumentów i synchronizacji między komputerami.

QNAP dodatkowe aplikacje
QNAP i dodatkowe możliwości

Apliakcje

App Center

Możliwości urządzenia QNAP można rozszerzyć przez setki aplikacji dostępnych w App Center. W sytuacji, gdy nie znajdziesz interesującej aplikacji możesz użyć wirtualizacji, za pomocą której uruchomisz system monitoringu Zabbix czy firmowy komunikator Rocket.Chat.

Apliakcje

Hybrid Backup Sync

Kopia zapasowa w wielu chmurach, deduplikacja danych, błyskawiczne przywracanie i elastyczna synchronizacja to są cechy aplikacji Hybrid Backup Sync. Aplikacja umożliwia wykonywanie kopii z i do One Drive, DropBox, Google Drive i wiele innych.

Hybrid Backup Sync zrobi kopie w chmurze urządzenia QNAP
Kopia bezpieczeństwa QNAP

kopia bezpieczeństwa Veeam Backup

Miejsce dla Twoich kopii

Urządzenia QNAP idealnie współpracują z kopią Twoich serwerów wykonywanych za pomocą Veeam Backup

Apliakcje

Hyper Data Protector

Aplikacja Hyper Data Protector zabezpieczy maszyny wirtualne oparte na wirtualizacji ESXi oraz Hyper-V. Kopie przyrostowe i możliwość odzyskania kopii z poziomu aplikacji.

Kopia bezpieczeństwa wirtualizacji na QNAP
Urządzenia QNAP

Zabezpieczenie Twoich danych firmowych zapewni QNAP

Rozwiązanie stosowane na całym świecie do zabezpieczenia Twoich danych
KONTAKT

Czekamy na kontakt